אירועי יום הניקיון הבינ"ל בעפולה

בתי הספר היסודיים בעפולה ציינו אתמול את יום הניקיון הבינ"ל באמצעות יציאה החוצה אל השכונות וניקוי השטחים הציבוריים. בית ספר גוונים בחר לצין את היום בעבודה חינוכית מקצועית אשר שלבה תכנים חינוכים מחד גיסא ומאידך בפעילות מהנה שכללה צפיה ברכב הטאטוא העירוני בפעולה, אצלם בתוך שטח בית הספר.
בית ספר גוונים חרט על דגלו את נושא השמירה על הסביבה והשנה אף ניגש להסמכה כבית ספר ירוק מתמיד. על מנת לזכות בתו זה על בית הספר להוכיח כי הפחית צריכה במשאבים וכיום לאחר שנקט בפעילויות חינוכיות ואופרטיביות, בית הספר צורך פחות חשמל, מים וניר . במקביל אף הפחית את יצור הפסולת והגביר את המחזור.
במהלך יום הניקיון הבין לאומי חבר בית הספר למנהל האיזור העירוני מר דוד זריאן אשר ליווה את התלמידים בפעילות הניקיון וכן הציג בפני התלמידים הצעירים את אופן השימוש ברכב הטאטוא העירוני.
הילדים אשר קבלו בתחילת השנה באמצעות תאגיד תמיר סדנאות העשרה בנושא הפרדת פסולת גילו ידע מרשים והבינו את חשיבות העזרה שלהם בשמירה על סביבה נקיה.
אילנית מנהלת בית הספר הדגישה בפני התלמידים את התפקיד המיוחד שלהם בשמירה על הסביבה וברכה על שיתוף הפעולה הפורה עם מחלקת איכות הסביבה ועם מנהל האיזור מר דויד זריאן לרווחת תלמידי בית הספר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*