תלמידי בית ספר מרום מציינים את ט"ו בשבט חג לאילנות, בטבע העירוני של עפולה ונרתמים למאמץ העירוני לשמור על הסביבה

תלמידי כיתות א'- ו' הלומדים בבית הספר היסודי מרום בגבעת המורה ציינו השבוע את ט"ו בשבט. מדריכי קק"ל הגיעו לבית הספר והפעילו את הילדים בפעילות בנושא איכות הסביבה , הילדים מאוד נהנו להכיר וללמוד מושגים חדשים.

מנהלת בית הספר, הגב' הדסה רוטנברג, וצוות המורות  לא ויתרו על ההזדמנות לצאת מבית הספר ולמרות מזג האוויר הגשום יצאו עם התלמידים לשמוח בחיק הטבע ולציין את חג האילנות.

התלמידים ,בהנחית המנהלת, ברכו את האילנות בברכה "אילן אילן במה אברכך…." . ונהנו מהנוף עוצר הנשימה של עמק יזרעאל כפי שהוא נשקף מיערות גבעת המורה.

הנהלת בית הספר מרום הדוגלת בהעמקת הקשר בין האדם והסביבה, קיבלה החלטה להעמיק את שיתוף הפעולה עם מחלקת איכות הסביבה בעירית עפולה וכן לאמץ את קטע היער היורד מרחוב החסידה אל רחוב אבן גבירול. תלמידי בתי הספר יסיירו במקום על בסיס קבוע ,יאתרו מפגעי לכלוך ינקו, יטפחו שתילים ויתחזקו מתקנים שיותקנו בקרוב ויודיעו על תקלות ומפגעים למנהל/ת האזור מטעם העיריה. בנוסף תלמידי ההנהגה הירוקה בבית הספר יקיימו את ישיבותיהם ביער ,וזאת מתוך הרצון לטפח בתלמידים את האהבה שלהם לטבע, ולעודד אותם לסייע למאמץ העירוני לשמור על הסביבה

.מרום 5

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*